Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Dawson
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 3,000,000-4,000,000
Rok założenia: 2016
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

DAWSON MACHINERY & MOLD GROUP, z siedzibą w mieście Zhangjiagang, nasz zespół ma ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie wydmuchiwania tworzyw sztucznych

 

maszyny do formowania, formy do tworzyw sztucznych, maszyny IBM, wtryskarki, wydmuchiwarki PET i inne akcesoria w tym zakresie.

Możemy zapewnić kompletne rozwiązanie dla Twojej firmy z branży tworzyw sztucznych, pomóc Ci przeanalizować produkt, dostarczyć rysunki 3D i rysunki układu, po zakończeniu maszyn i form mamy profesjonalny system kontroli do testowania, upewniamy się, że wszystko działa idealnie przed wysyłką i zapewniamy wszystko rodzaje wsparcia technicznego i usług posprzedażowych dla naszych klientów!Dbamy o każdego naszego klienta i nie tylko sprzedajemy maszynę lub formę, ale zapewniamy kompletne rozwiązanie i wsparcie na całe życie, aby je obsłużyć!Do tej pory mamy już klientów w ponad 45 krajach iz powodzeniem dostarczaliśmy maszyny i formy do takich klientów jak Total, GULF, YAMAHA, MengNiu, Liby detergenty, Loreal Cosmetics…

 

 

DAWSON będzie Twoim niezawodnym przyjacielem w Chinach, a my dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię w tym biznesie, nigdy nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zapytań!

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 0

Historia
DAWSON MACHINERY & MOLD GROUP znajduje się na wschodnich przedmieściach miasta ZHANGJIAGANG City, mamy ponad 16-letnie doświadczenie w dziedzinie wtryskarek do tworzyw sztucznych i form do tworzyw sztucznych, wtryskarek z rozdmuchiwaniem, wtryskarek i formowania z rozdmuchiwaniem PET.

Dawson zapewnia kompletne rozwiązanie dla Twojej firmy z branży tworzyw sztucznych, począwszy od produkcji, projektowania, rozwiązań projektowych, remontów i usług po serwisie.mamy już klientów w ponad 100 krajach, takich jak Ameryka Ares, Kanada, USA, Meksyk, Brazylia, Wenezuela, Ekwador.Kraje w Europie takie jak: Wielka Brytania, Turcja, Rosja i Bliski Wschód, takie jak: Arabia Saudyjska, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sudan, Nigeria, Indie oraz inne kraje Azji, takie jak: Indonezja, Filipiny, Indie i inne.Z powodzeniem dostarczaliśmy maszyny i formy do takich klientów jak Total, GULF, YAMAHA, SERVO, Loreal…
 
Praca w zespole
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 0
 
Usługa

 

DAWSON MACHINERY & MOLD GROUP, z siedzibą w mieście Zhangjiagang, nasz zespół ma ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie
 


Wydmuchiwarki do tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, maszyny IBM, wtryskarki, wydmuchiwarki do PET i inne maszyny akcesoryjne w tym zakresie.

Nasze maszyny są w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju butelki plastikowe, kanistry, słoiki, galony, zabawki, piłki, czajniki, beczki, beczki, narzędzia, pojemniki, palety...

Materiałem może być HDPE, PP, PS, PC, PET, PETG, TPU, LDPE, ABS, PVC, PA... Tak dalej, a wielkość pojemników plastikowych od 5ml do max 3000L.

Posiadamy również profesjonalne warsztaty do produkcji form do wszelkiego rodzaju produkcji form, przyrządy do testowania form.Posiadamy rygorystyczny system kontroli i inspekcji jakości, upewniamy się, że każda forma jest odpowiednio przetestowana i gwarantujemy jej niezawodność i dobrą jakość.

Możemy zapewnić kompletne rozwiązanie dla Twojego biznesu z branży tworzyw sztucznych, a także wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne i usługi posprzedażowe!Zapewnij kompletne i gotowe rozwiązanie, które pomoże Ci rozpocząć działalność w zakresie formowania tworzyw sztucznych.

Wszyscy nasi inżynierowie mają ponad 6 lat i są w stanie wysłać do Ciebie pomoc w zakresie instalacji, szkoleń i wszelkiego rodzaju wsparcia technicznego.

Mamy już klientów w ponad 45 krajach i z powodzeniem dostarczaliśmy maszyny i formy do takich klientów, jak Total, GULF, YAMAHA, MengNiu, Loreal… DAWSON będzie Twoim niezawodnym przyjacielem w Chinach i zawsze dołożymy wszelkich starań, aby Cię wesprzeć i pomóc w Twojej firmie.

Nasz zespół
Nasz zespół posiada ponad 16 letnie doświadczenie w tej dziedzinie rozdmuchu, zapewniamy klientom bardzo fachową wiedzę i doradztwo w tym zakresie.
 

* Wykonujemy pracę zespołową, budujemy grupę na WhatsApp lub Wechat, łącząc naszych inżynierów, menedżera, serwisantów z naszymi klientami i operatorami, aby zapewnić najlepszą i najszybszą obsługę w razie potrzeby.
 
 
Praca zespołowa 2
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 0
 
* Raportujemy każdy etap produkcji, w tym testowanie maszyn, wysyłamy zdjęcia i filmy do klientów, mogą być na bieżąco z harmonogramem produkcji maszyny.


* Przed wysyłką maszyn sporządzimy listę kontrolną ze zdjęciami, aby upewnić się, że każda część zostanie w całości dostarczona do naszych klientów.
Praca zespołowa 3
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 1
 
W procesie użytkowania maszyn, jeśli klienci mają jakiekolwiek pytania, nasi inżynierowie i zespół serwisowy natychmiast udzielą wsparcia technicznego, po długim czasie użytkowania, gdy będą potrzebować części zamiennych, zorganizujemy wysłanie części zamiennych przez DHL lub FEDEX w ciągu 2 dni.
 
Testowanie maszyn
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 2
 
* Zapewniamy wystarczającą ilość materiałów testowych dla każdego projektu klienta, aby wykonać 24-godzinne nieprzerwane testowanie maszyn i form, upewniając się, że maszyna działa bez problemu.
 

*Zrobimy raport po pierwszym testowaniu i drugim testowaniu oraz wysłaniu próbek do naszych klientów (w razie potrzeby).
Konfiguracja-1
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 3
 
• Połączenia układu hydraulicznego i zaworów z japońskiej firmy YUKEN.

• Komputerowy system sterowania (PLC) Używamy japońskiego PLC Mitsubishi
 
Konfiguracja-2
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 4
 
• Inwertor, którego używamy DELTA z TAJWAN


• 100-punktowy kontroler do kształtek JAPAN MOOG do precyzyjnej kontroli grubości.
 
Konfiguracja-3
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 5
 
• Wszystkie jednostki elektryczne, których używamy Schneider.
 
Konfiguracja-4
 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 6
 
• Wszystkie podzespoły naszej maszyny pochodzą od znanej na całym świecie marki.
 
Umrzeć głową

 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 7
 
• Użyj głowicy gwinciarskiej z wtyczką, wymień tradycyjną, wygodniejszą w konserwacji i wymianie.
 

• Tradycyjny typ ma wiele połączeń przewodów na głowicy gwinciarskiej, nie jest wygodny w konserwacji lub wymianie głowicy.
 
 
• Typ wtyczki jest bardzo łatwy i wygodny w wymianie głowicy gwinciarskiej lub wymianie grzałek, oszczędza co najmniej 50% czasu, jest bardziej wydajny.
System mocowania

 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 8
 
• Wszystkie nasze maszyny wykorzystują najnowszy system mocowania typu Euro Toggle, który ma większą siłę mocowania, jest również bardziej stabilny i płynny.
 
• Rozmiar szablonu jest również większy niż typ tradycyjny, co jest odpowiednie dla form o większych rozmiarach.
 
Siłownik

 

21 marca 2018 r.

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 9
 
• System serwomotorów może zaoszczędzić ponad 25% zużycia energii.
 
• System serwo nie hałasuje.
 
• System Servo sprawia, że ​​ruch jest bardzo płynny i stabilny.
 
• System serwo nie wymaga ciągłej pracy układu hydraulicznego, więc temperatura oleju jest niższa, co zwiększa żywotność zespołów hydraulicznych i uszczelnień O.
Zbiornik oleju

 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 10
 
• Używamy stali nierdzewnej zamiast żelaznego zbiornika oleju.
 
• Zbiornik ze stali nierdzewnej jest czystszy i piękniejszy, nie będzie też rdzy, upewnij się, że olej hydrauliczny jest zawsze czysty i gładki.
Skontaktuj się z nami

 

21 marca 2018 r.

 

Chiny Dawson Machinery & Mould Group Co.,Ltd profil firmy 11