| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Przepływ wody | 100L/min |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Woltaż | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Podanie | Bęben, płyta, pływak, blokady drogowe, deska do łóżka medycznego |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |