| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
|---|---|
| Moc grzewcza śruby (kW) | 14,1 kW |
| Wydajność (kg/h) | 70 kg / godz |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Ciśnienie hydrauliczne | 140 kg/cm |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| System grzewczy | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał | Plastikowy |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |