| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
|---|---|
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Biegacz | Ciepło Zimno |
| Wgłębienie | jeden lub więcej |
| Tworzywo sztuczne | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Produkt | AGD, dmuchanie formy |
| Tryb kształtowania | Dmuchanie Formy |
| Materiał formy | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kolor | dostosowane |
| Materiał formy | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 itp |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Dostarczony system automatycznego opróżniania |
| Ekwipunek | CNC, tokarka, EDM, cięcie drutu, wiercenie itp. |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, forma do wydmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380 V/3 fazy/50 Hz |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Kompletna linia produkcyjna | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |