| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Dostarczone instrukcje | Instrukcje w języku chińskim i angielskim |
|---|---|
| Dostarczone próbki | Jeśli wymagane |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Kod HS | 8477301000 |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |