| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym usuwaniem fal |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| średnica śruby | 75 MM |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
|---|---|
| Imię | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |