| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
|---|---|
| Ciśnienie wody | 0,4-0,6 MPa |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
| Medium chłodzące | woda |
| Kontrola wychodząca wideo | dostarczać |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Zwykły produkt |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Podanie | butelka, kanister, słoik, galon |
| Wymiar (L * W * H) | 3,9*2,2*2,6 |
| Czas dostawy | 40-65 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Orzecznictwo | CE |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/380 V/400 V/415 V/440 V 50/60 Hz |
| Siła zacisku | 110KN |
| Strefa grzewcza | 3 |
| Moc ogrzewania | 13,8kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 3 litry |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Główne elementy | PLC, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| System mocowania | Przełącz typ mocowania systemu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, karmienie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemensa 30kW |