| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Typ maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Produkcja | Wytłaczarka do wytłaczania z rozdmuchem hdpe, |
| Materiał | PE, PP, PCV, PA... |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
|---|---|
| Imię | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |