| Typ formowania z rozdmuchem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
|---|---|
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| Zastosowanie | Plastikowe modele, bębny wodne, pudełko chłodzące |
| Silnik | Siłownik |
| Kontrola PLC | Japońskie Mitsubishi |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 300 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 300 szt./godz. |
| średnica śruby | 120 mm |
| Śruba stosunek L / D | 33 |
| Moc napędu śrubowego | 132 kw |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Napięcie | Określony przez klienta |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
|---|---|
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Medium chłodzące | woda |