| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Nr modelu | ABLD100 |
|---|---|
| Maks. Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1100 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Nr modelu | ABLD150 |
|---|---|
| Maks. Objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Model nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |