| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Machine type | Extrusion blow moulding machine |
|---|---|
| Suitable product | 10L 20L 25L 30L HDPE Jerry Can and plastic drums |
| Typ głowicy gwinciarskiej | Głowica gwinciarska typu akumulatorowego |
| Objętość głowicy matrycy | 3,5 l |
| Parison control | Equipped, wisetech, or Xunjie or MOOG brand |
| Rodzaj głowicy według metody przetwarzania | Głowica gwinciarska typu ciągłego |
|---|---|
| Typ głowicy według numerów główek | 2 |
| Typ głowicy według numerów warstw | 1 |
| Odległość centrum | Głowica gwinciarska z wieloma głowicami, odległość od środka można dostosować |
| Materiał odpowiedni | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU itp. |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |
| Napięcie | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Siła docisku (kN) | 900 |
| Rodzaj rozdmuchiwania | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwo |
| Zakres produktów | 10~30L |
|---|---|
| Wydajność | 45~60BPH |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |