| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Siła zaciskająca | 270 zł |
| Strefa grzewcza | 4 Grzałka aluminiowa |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stan | Nowy |
| Złożenie | Zdejmowana część szyjna i dolna |
| System chłodzenia | oddzielny układ chłodzenia |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Wnęka formy i krawędzie tnące | S136, stop aluminium 606 |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Życie formy | 250000-300000 strzałów |
| Produkt | Sprzęt gospodarstwa domowego, forma pojazdu, forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuc |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Stacja | podwójna stacja |
| Umrzeć głową | pojedyncza głowa |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 20L |
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka \ wiele wnęk |
| Nazwa produktu | nasadki, przykrywki, preformy, osłony... |
| Próbki | Wyślij zgodnie z wymaganiami klienta |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |