| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 38 mm |
| Objętość butelki (ml) | 2000 ml |
| Aplikacja | Plastikowa butelka, butelki PET |
| Nazwa handlowa | Dawson |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
|---|---|
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| Prędkość śruby | 0-190 obr./min |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238cm3 |
| Ciśnienie wtrysku | 174Mpa |
| Podanie | Butelka, lekarstwa, kosmetyki, pestycydy |
|---|---|
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Nazwa | Automatyczna maszyna do rozdmuchiwania, gorąca sprzedaż automatyczna wtryskarka do butelek z tworzyw |
| Nazwa produktu | Wielowarstwowa wtryskarka do butelek z tworzywa sztucznego z rozdmuchiwaniem w dół |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS,PCV |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Kompletna linia produkcyjna | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Podanie | Butelka, medyczna, kosmetyczna |
| Napięcie | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |