| Materiał produktu | Plastikowy |
|---|---|
| Produkt | forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka / wiele wnęk, jedna lub więcej, pojedyncza / rodzina |
| Biegacz | Gorący biegacz \ Zimny biegacz |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Podanie | Butelka, medyczna, kosmetyczna |
| Napięcie | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Materiał formy | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Biegacz | Gorący biegacz\ Zimny biegacz |
| Nazwa produktu | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego do użytku domowego |
| Nazwa | Plastikowa forma na butelkę wina z 4 wgłębieniami ABS |
| Materiał z tworzywa sztucznego | PET, PP, PS, PC, ABS |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, pojemnik |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Serwis pogwarancyjny | Wsparcie online |
|---|---|
| Lokalna lokalizacja serwisu | Nic |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Jeden rok |
| nazwa | Tester szczelności |
| Słowo kluczowe | Automatyczny tester szczelności |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |