| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| System kontroli parison | M00G 200 punktów |
|---|---|
| System sterowania mikro komputerem | Wisetech |
| Kontroler temperatury | Wisetech |
| Przekaźnik pomocniczy | Omronie |
| Stycznik | Schneidera |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 2L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
|---|---|
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Pakiet transportowy | pakowanie folii |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | ISBM |
| Orzecznictwo | CE |
| Czas dostawy | 40-65 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Orzecznictwo | CE |