| Konstrukcja z podwójną szyją | w przyszłości możesz po prostu przejść na drugą stronę, to jak darmowa część zamienna. |
|---|---|
| Wnęka formy i krawędzie tnące | wysokiej jakości stal nierdzewna S136H |
| płytka do przewężenia | importowany materiał JAPONIA DC53, obróbka cieplna do HRC62 |
| Odpryskiwanie materiału jednostki i maski | Wysokiej jakości stop aluminium 6061 # |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Wnęka formy i krawędzie tnące | S136 |
|---|---|
| płytka do przewężenia | DC53, obróbka cieplna do HRC62 |
| Jednostka automatycznego spłukiwania i materiał maski | Stop aluminium 6061 |
| Odpryskiwanie cylindra | Użyj wysokiej jakości cylindra AIRTAC z Tajwanu, |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, dostępne zagraniczne centrum serwisowe, wsparcie |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V |
| Typ z tworzywa sztucznego | PP / PE, PET, PVC, PP, PE |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Podstawowe składniki | PLC, łożysko, skrzynia biegów |
| Napięcie | dostosowane |
| Typ z tworzywa sztucznego | PP / PE, PET, PVC, PP, PE |
| Konstrukcja wału | Jednowałowy (opcjonalnie z podwójnym wałem) |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 300 |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 360 |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 270 |
| Materiał produktu | Aluminium |
|---|---|
| Tom | 100ML-300L |
| Wgłębienie | Pojedyncza wnęka\ Wiele wnęk |
| Produkt | Produkt gospodarstwa domowego, plastikowa butelka, plastikowy pojemnik |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego |