| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście pleśni w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP,PE,PC,PS |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Produkty produkcyjne | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki z artykułami codziennego użytku. |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | 1 operator |
| Serwis inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Instrukcja w języku angielskim | Podaj instrukcje w języku angielskim (lub w razie potrzeby w innym języku) |
| Język interfejsu operacyjnego | W razie potrzeby chiński, angielski i inne języki |
| Maksymalna średnica produktu | 50-150 mm |
|---|---|
| maksymalna wysokość produktu | 50-200mm |
| Maksymalna objętość produktu | 50-1000ml |
| Ciśnienie wtrysku | 25-280 MPa |
| Model | Jednoetapowa maszyna do formowania wtryskowego z rozdmuchem |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Podanie | Butelka, medyczna, kosmetyczna |
| Napięcie | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Pełna automatyka, wtrysk z rozdmuchem |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| KOD HS | 8477301000 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
| Pakiet transportowy | Opakowania foliowe |
| Znak towarowy | Dawson |
| Kod HS | 8477301000 |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |