| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Maksymalny rozmiar formy | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1200L |
| Odpowiedni materiał | HDPE/HMWHDPE |
| Hydrauliczny silnik napędowy (główny) | 42kW |
| Siła zacisku | 2200KN |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Wydajność (kg/h) | 320 kg/h |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Atrybut firmy | Producent |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Podwójna stacja podwójna głowa |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 5L |
| System mocowania | System zaciskania typu przełączania |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Średnica śruby | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teoretyczna wydajność wtrysku | 238 cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| Screw Diameter | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Theoretical Injection Capacity | 238cm³ |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |