| średnica śruby | 100 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Wyjście HDPE | 200 kg / h |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
|---|---|
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Pakiet transportowy | pakowanie folii |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 30L |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Plastikowe beczki po oleju, pojemniki, kanistry, beczki |
| Typ wytłaczania | Typ akumulacji |
| Kontrola Paryska | Moog 100 punktów |
| Silnik hydrauliczny | Siłownik |
| Wydajność (kg/godz.) | 100 kg/godz |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Woltaż | 440V/415V/380V/220V |
| Przepływ wody | 100 l/min |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/380 V/400 V/415 V/440 V 50/60 Hz |
| Siła zacisku | 110KN |
| Strefa grzewcza | 3 |
| Moc ogrzewania | 13,8kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 l |
|---|---|
| średnica śruby | 120 mm |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Siła zaciskania | 600 kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 litrów |
| Średnica śruby | 100mm |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Czas dostawy | 45-60 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | PET |
| Orzecznictwo | CE |