| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchem |
| Odpowiednia butelka | Butelka Napój |
| słowa kluczowe | Automatyczna dmuchawa dla zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do wydmuchiwania butelek |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Stan schorzenie | Nowa sprzedaż |
|---|---|
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, formowanie z rozdmuchiwaniem z rozciąganiem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, zabawka |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem, forma wtryskowa z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Moc silnika wytłaczarki (kW) | 30KW |
|---|---|
| Wydajność (kg/h) | 130 kg/h |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | Rok |