| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| średnica śruby | 85 MM |
|---|---|
| Objętość strzału (teoretyczna) | 2418 cm³ |
| MASA STRZAŁU | 2200 G |
| Ciśnienie wtrysku | 167 MPa |
| Szybkość wtrysku | 482 g/s |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, łóżko przedszkolne |