| Przetworzone tworzywo sztuczne | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Styl | Poziomy |
| Odległość między prętami do krawata (szerokość) (mm) | 680mm |
| Odległość między prętami do krawata (wysokość) (mm) | 680mm |
| Wydajność uplastyczniania (g / s) | 580 |
| Podstawowe komponenty | PLC, łożysko, skrzynia biegów |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Folia, Folia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Funkcjonować | wysoka wydajność |
| Słowo kluczowe | maszyna pakująca |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 5-6 kW |