| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |