| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | BSM65 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Łóżko przedszkolne |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok, jeden rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem, rozdmuchiwanie z rozciąganiem, rozdmuchiwarka z rozciąganiem |
| Aplikacja | Butelka, zbiornik na wodę, kanister, kanister, zabawka |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, kanister, kanister |