| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Samotny |
| Moc napędu śrubowego | 75 KW |
| Siła zacisku | 800 kN |
| Uderzenie formy | 600-1500mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 5L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Konsumpcja wody | 65 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Model nr. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Śruba moc grzewcza | 6 Kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Siła zaciskająca | 80 tys |
| maksymalny rozmiar formy | 400X450mm |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |