| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym usuwaniem fal |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Rok | Nowy |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 4,2*2,2*2,7 |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
|---|---|
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Wyjście HDPE | 100 kg / godz |
| Napięcie | Określony przez klienta |
| Średnica śruby (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | automatyczny |
| Śruba moc grzewcza (kW) | 7 kW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 380 mm |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6 MPa |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |