| Śruba stosunek L / D | 24 L / D |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
| Pojemność wyjściowa | 450 ~ 480 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Moc napędu śrubowego | 22kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 3 litry |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |