| Aplikacja | Butelka Napoju, Butelka Nafty |
|---|---|
| Automatyczny | W pełni automatyczny |
| Serwis Techniczny | 24 godziny/365 dni w Internecie |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Formowanie cylindra zamykającego i otwierającego | Festo |
| Podanie | Butelka na napoje, butelka oleju |
|---|---|
| Automatyczny | Całkowicie automatyczny |
| Serwis techniczny | 24 godziny/365 dni online |
| Kontrolowany przez | PLC |
| Cylinder zamykania i otwierania formowania | FESTO |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchu | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Podstawowe komponenty | Skrzynia biegów, zbiornik ciśnieniowy, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Podanie | Mała plastikowa butelka o pojemności od 5 ml do 1000 ml |
|---|---|
| Typ rozdmuchiwania | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Główny składnik | Skrzynia biegów, pompa, przekładnia, łożysko, silnik, silnik, PLC ... |
| Odpowiednie materiały | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Może produkować | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, artykuły pierwszej potrzeby, butelki na lekarstwa i żywność. |
|---|---|
| Napięcie | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Automatyczna, inteligentna i wysoka wydajność |
| Lokalna usługa inżynierska | Arabia Saudyjska, Kolumbia, RPA, Panama... itd |
| Kolor i logo maszyny | Dostosowywanie |
| Produkty | Kosmetyki z tworzyw sztucznych, butelki szamponu codziennego użytku. |
|---|---|
| Objętość pustej części | 5ml do 1L |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Wymiary (L * W * H) | 3,1*1,2*2,2 |
|---|---|
| Siła zaciskająca | 78kn |
| Moc (kW) | 25 kW |
| Waga (kg) | 4 kg |
| Szczegóły pakowania | Blow molding machine are packed with plastic film; Wydmuchiwarki są pakowane w folię z two |
| Dokładność | ±0,02 mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| System sterowania | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | Maszyna do formowania piłek z wytłaczaniem 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |