| Wymiar (L*W*H) | 3,8 x 1,5 x 3,2 m |
|---|---|
| Siła zaciskania | 80KN |
| Automatyzacja | Pełna automatyka |
| Waga (kg) | 5000 kg |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Podstawowe komponenty | Silnik, PLC |
|---|---|
| Siła docisku | 80kn |
| Średnica śruby | 40mm |
| Test maszyn | Pod warunkiem, że |
| Szczegóły pakowania | Machine are packed with plastic film; Maszyna jest zapakowana w folię z tworzywa sztuczneg |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAk |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Łącznik rurowy, preforma, nasadki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Product Name | Injection Molding Machine |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania wtryskowego |
|---|---|
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Używany do | Złącze rurowe, preforma, zaślepki, skrzynie, zabawki... |
| Stan | nowy |
|---|---|
| Automatyczny | Tak |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Woltaż | 380 V/3 fazy/50 Hz |