| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne usuwanie błysku | z automatycznym usuwaniem błysku |
| Pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiedni | Butelka 0 ~ 5L |
| Wyprodukowane w | Chiny |
| Specyfikacja | ABLB80-25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Kod HS | 8477301000 |
| Model nr. | DSB70II |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |