| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do rozdmuchiwania butelek PET |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| Nazwa produktu | Półautomatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem PET |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Ilość świetlówki | 32 szt. |
| Moc świetlówki | 1,25 kW |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Nazwa produktu | Półautomatyczna maszyna do formowania z rozdmuchem PET |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| Model | YC 2L-4 |
| Ilość świetlówki | 32 szt. |
| Moc świetlówki | 1,25 kW |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PET, Plastik |
|---|---|
| Średnica szyi (mm) | 20 mm |
| Rzeczywista ilość wtrysku (PS) | 225 g (ps) / 8 uncji |
| Aplikacja | Butelki PET, słoiki PET |
| Śrubowy stosunek L/D | 20,5:1 |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Odpowiednia objętość produktu | 0-5 L |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 200 szt./wys. |
| średnica śruby | 75 MM |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |