| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wymiar (L * W * H) | jako zamówienie |
| Aplikacja | Butelka, pojemnik |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 30L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Klasyfikacja maszyn do formowania wtryskowego | Pokrywa butelki do produkcji wtryskarki |
|---|---|
| Ciśnienie wtrysku | 148 MPa |
| Grubość formy | 180-470 mm |
| Tonaż wyrzutnika | 70KN |
| Numer wyrzutnika | 5 sztuk |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Siła docisku | 68 Kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNEUMATYCZNY | Festo z Niemiec lub SMC z Japonii |
| Stycznik | Schneider z Francji |
| Model nr. | ABBL75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 300L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |