| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Wymagana siła robocza | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zamykanie i napełnianie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP, PE, PC, PS, COC |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PE, PP, HDPE |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Wyjście HDPE | 110 KG/H |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie dmuchania | 0,6 MPa |
| Uderzenie formy | 170-520 mm |
| Siła zacisku | 80 kn |