| Kolor wyglądu maszyny | Dostosowywalne |
|---|---|
| Dostosowane logo | - Tak, proszę. |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
| Wymagana siła robocza | 1~2 operatora |
| obsługa inżyniera | Inżynierowie mogą udać się do fabryki klienta na szkolenie instalacyjne |
| Czas dostawy | 40-65 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Orzecznictwo | CE |
| numer stacji | Podwójne lub pojedyncze |
|---|---|
| Ciężar maszyny | 5,5t |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Port eksportowy | Szanghaj |
| Moc (w) | 28,5 kW |
| Objętość butelki (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksymalna wysokość butelki (mm) | 400mm |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Typ marketingowy | Nowy produkt 2020 |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
| Produkcja | 800 bph |
|---|---|
| Pleśń | 1 wnęka |
| napięcie | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Wymiar ((L*W*H) | 1,6*0,6*1,5 |
| Waga | 500 KG |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 5-6 kW |
| Średnica śruby | 80 |
|---|---|
| Pojemność wytłaczania na godzinę (PE) | 110 |
| Liczba grzejników | 4 |
| Clamping Stoke | 200-650 |
| Siła zacisku | 110 |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Screw Diameter | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Theoretical Injection Capacity | 238cm³ |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |