| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
| Odpowiednia butelka | Butelka do picia |
| Słowa kluczowe | Automatyczna maszyna do wydmuchiwania zwierząt |
| Rodzaj | Automatyczne maszyny do rozdmuchiwania butelek |
| System kontroli parison | M00G 200 punktów |
|---|---|
| System sterowania mikro komputerem | Wisetech |
| Kontroler temperatury | Wisetech |
| Przekaźnik pomocniczy | Omronie |
| Stycznik | Schneidera |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie | 380V/3PH/50Hz |
| Wniosek | Plastikowa butelka, butelki PET |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H) | 1,45*0,65*1,15(m) |
| Podstawowe składniki | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, zbiornik ciśnieniowy |
| Wymagana siła robocza | 1~2 Operator |
| Czas ogrzewania (S) | 90-200 |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 5 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 1000 szt/h |
| Średnica śruby | 65 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 18,5 kW |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PE, PP, HDPE |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PE, PP, HDPE |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo |
| Aplikacje | Małe plastikowe butelki o pojemności od 5 ml do 1 l |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie wtryskowe z rozdmuchem |
| Kolor wyglądu maszyny | konfigurowalny |
| inne usługi | 24-godzinna konsultacja online (szybka odpowiedź) |
| Kompletna linia produkcyjna | Zapewniamy kompletną linię produkcyjną, taką jak zakręcanie i napełnianie |