| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Aplikacja | Butelka, pojemnik |
| Świadczona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Waga | jako zamówienie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
|---|---|
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 18KW |
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 900 mm |
| Zużycie powietrza (m³/min) | 1,2 m³/min |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, PS, PCV, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Automatyczny | TAK |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Podanie | Butelka, kanister, kanister |