| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Model nr. | ABLD100 |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Rodzaj formowania z rozdmuchem | Wytłaczarka z rozdmuchem |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar aplikacji | 20L |
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,6 MPa |
| Konsumpcja wody | 100 l/min |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Wniosek | butelka, kanister, słoik, galon |
|---|---|
| Rodzaj rozdmuchiwania | 4 galonowa maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem |
| Zużycie wody (L/MIN) | 80 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 5L |
| Moc (kW) | 36 |
| Wideokontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Silnik napędowy | 45 kw |
|---|---|
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Wymiary maszyny | 6,8*3,3*5 |
| Skok zamknięty/otwarty | 880-1700mm |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |