| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Napięcie | 440V/415V/380V/220V |
| Model nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1100 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Pojemności wyjściowe | 18 ~ 25 szt./wys. |
|---|---|
| Czas dostawy | 50 ~ 100 dni |
| Model nr. | DSB120 |
| Serwis pogwarancyjny | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Śruba stosunek L / D | 28 L/D |
| Model nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 900 litrów |
| Lokalizacja salonuRozmiar | Filipiny |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Waga (t) | 65 |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 150 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 380 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, bieg |
| Znak towarowy | Dawson |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |