| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Dostarczone próbki | Dostarcz próbkę butelki po teście formy w celu potwierdzenia |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczny | Pełna automatyka |
| Siła zacisku | 100-500KN |
| Skok wyrzutnika | 50-150 mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Wydajność (kg/h) | 320 kg/h |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Atrybut firmy | Producent |
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
|---|---|
| Główne elementy | Łożysko, silnik, pompa, przekładnia, PLC, naczynie ciśnieniowe, silnik, skrzynia biegów |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Metoda grzania | ogrzewanie w cyklu elektrycznym |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt / godz |
| średnica śruby | 75 mm |
| Atrybut firmy | Producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Znak towarowy | Dawson |
|---|---|
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Maksymalna głośność | 5L |