| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Kod HS | 8477301000 |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
| średnica śruby | 100 MM |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |
| Główne elementy | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
|---|---|
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Podanie | Butelka |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Aplikacje | Kanistry, butelki, galony |
|---|---|
| Maksymalna objętość produktu | 15L |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| numer stacji | podwójna stacja |
| Warstwa opcjonalna | Dostępnych jest wiele warstw |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Zakres produktów | 10~30L |
|---|---|
| Wydajność | 45~60BPH |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 |
| Moc napędu śrubowego | 37 KW |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, ABS, PCV, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |