| Model nr. | IBM35D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Złącze zaworu pneumatycznego | Festo Ex Niemcy. |
| System kontrolny | Działaj Technologie |
| Wyłącznik kompaktowy, stycznik, | Marka Scheidera z Francji. |
| Pojemność wyjściowa | 180~200 szt./h |
|---|---|
| Rozmiar | 4,6×3×2,4(M) |
| Waga | 8,2T |
| Śruba | 90mm |
| Max Die Usta | 180mm |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| Wymiary maszyny | 6,8×3,3×5 |
| Stycznik | Schneider |
| Pojemność zbiornika oleju | 850L |
| Model nr. | ABLB65 |
|---|---|
| średnica śruby | 65mm |
| Stan | Nowy |
| Atrybut firmy | Producent |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
|---|---|
| Kod HS | 8477301000 |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Specyfikacja | ABLB90-30L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stacja | Pojedyncza stacja |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| pleśń | Jedna wnęka |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Kod HS | 8477301000 |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |