| Zapewniona obsługa posprzedażna | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | CE |
| Napięcie | 380V/50Hz/3 fazy jak zwykle |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Czas cyklu | 21,6 sekundy |
|---|---|
| Produkcja | 16000 sztuk dziennie |
| Projektowanie warstw | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Materiał pleśni | P20, 2316, S136H, Aluminium z miedzią berylową. |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Kod HS | 8477301000 |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Czas cyklu | 21,6 sekundy |
|---|---|
| Produkcja | 16000 sztuk dziennie |
| Projektowanie warstw | Projektowanie podwójnej warstwy |
| Materiał formy | P20, 2316, S136H, Aluminium z miedzią berylową. |
| Żywotność formy | > 1 000 000 cykli |