| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
|---|---|
| Ciśnienie wody | 0,4-0,6 MPa |
| Maksymalna głośność | 5L |
| Model nr. | DSB80II |
| Medium chłodzące | woda |
| Model nr. | DSB80II |
|---|---|
| Stacja | Jedna stacja lub dwie stacje |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | Dostępny |
| Zrobiono w | Chiny |
| Materiał | HDPE, PP, PCV, LDPE; |
| Model nr. | IBM65D |
|---|---|
| Więcej aplikacji | Butelka mleka i jogurtu |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 1L |
| Materiał formy | S136, P20, 4Cr13 |
| Siła docisku nadmuchu | 40 ton |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Średnica śruby | 75 mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Śruba stosunek L / D | 25 L/D |
| waga | 22,5 tony |
| Atrybut firmy | Producent |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Moc silnika ekstrudera (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (wysokość) (mm) | 420 mm |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Łatwy w obsłudze |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |