| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Stacja | Podwójna stacja |
|---|---|
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume objętość produktu | System zaciskania typu przełączania |
| System hydrauliczny | 68 kn |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Odpowiedni materiał | PE.PP, PVC, PS, PETG, tak dalej |
|---|---|
| Maksymalna głośność | 200 ml/500 ml |
| Wydajność wyjściowa | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Wielkość | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Waga | 8,2t |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 180szt/h |
| Średnica śruby | 75mm |
| Atrybut firmy | producent |
| Dni dostawy | 55 dni |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |