| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, pompa |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Stacja | Pojedyncza stacja |
|---|---|
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |
| Model nr. | BSM65 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PP, HDPE, PCV, PE/PP |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Maksymalna objętość produktu | 10 l |
|---|---|
| Cykl suchy | 700 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Automatyczne miganie | Z automatycznym odpalaniem |
| Forma | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| wyprodukowane w | Chiny |
| Maksymalna objętość produktu | 5L 8L |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Średnica śruby | 75mm |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Żywotność maszyny | >20 lat |
| Średnica śruby | 70 mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 0~5L |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 68 kn |
| Rozmiar szablonu | 380*450 mm |