| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | Pakowanie folii |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Moc grzania głowicy | 5,7 kW |
| Specyfikacja | ABLB65I |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Materiał formy | S136, stop aluminium 606 |
|---|---|
| Produkt | Sprzęt gospodarstwa domowego, forma pojazdu, forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuc |
| Tryb kształtowania | Forma wtryskowa z tworzywa sztucznego, forma do rozdmuchiwania, forma preform |
| Wgłębienie | Wiele wnęk, jedna lub więcej |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie w drewniane skrzynie |
| Wnioski | Cięcie szyjek butelek, słoików |
|---|---|
| nazwa maszyny | Automatyczna maszyna do cięcia szyjki butelki |
| Specyfikacja maszyny | 800*420*850mm |
| Opakowania transportowe | Skrzynie foliowe i drewniane |
| Orzecznictwo | SGS,CE |
| Tworzywo | P20, S136, stop aluminium |
|---|---|
| Wgłębienie | Dostępnych jest wiele ubytków |
| Test pleśni | Forma zostanie dokładnie przetestowana przed wysyłką |
| Automatyczne usuwanie błysku | Zapewniony system automatycznego usuwania błysków |
| Inne usługi | 24 godziny |