| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Rok | Nowy |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 4,2*2,2*2,7 |
| Gwarancja na podstawowe komponenty | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Farmy, F |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Model nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Żywotność maszyny | > 20 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna objętość produktu | 120 l |
| Siła zaciskająca | 600KN |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 1 galon |
|---|---|
| Pojemność wyjściowa | 400 ~ 600 sztuk/h |
| Średnica śruby | 45mm |
| Moc napędu śrubowego | 10kW |
| Moc grzewcza ślimaka | 2,6 kW |
| Model nr. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak towarowy | DAWSON |
| Maksymalna objętość produktu | 5L |
|---|---|
| Falownik uplastyczniający | INNOWACJA |
| Siła zacisku | 110KN |
| System kontroli Paryża | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Numer głowy matrycy | 1/2/3/4 |
| Nr modelu | ABLD150 |
|---|---|
| Maks. Objętość produktu | 1000 litrów |
| Rozmiar płyty formy | 1800×1800 |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Znak firmowy | Dawsona |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |
| Model nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Moc silnika pompy oleju | 5,5 kW |
| Moc grzewcza głowicy | 5,7 kW |
| Znak towarowy | Dawson |