| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 25L |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowa |
| Podsumować | Wysokiej jakości stal stopowa, podawanie centralne |
| Odpowiednie | Butelka 20L 25L |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120L |
|---|---|
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
|---|---|
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 120L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Siła zaciskająca | 600 Kn |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| średnica śruby | 100 MM |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | DSB65I |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| Odpowiedni materiał | HDPE, PP, PCV, PS, PETG, LDPE |
| Udar formy | 550-1350mm |
|---|---|
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| średnica śruby | 100 MM |
| Specyfikacja | ABLD100 |
| Aplikacja | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 MPa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Średnica śruby | 80mm |
|---|---|
| Zakres produktów | 10 ~ 30 litrów |
| Materiał | HDPE, LDPE, PP |
| Siła zacisku | 270 tys |
| Rozmiar szablonu | 680*660mm |