| Kluczowe słowa | Szybki automatyczny |
|---|---|
| Użycie | Butelka 200 ml ~ 2000 ml |
| Użycie | Tworzenie plastikowej butelki |
| Nazwa produktu | Szeroka maszyna do produkcji butelek |
| Rodzaj maszyny | Wytłaczarka z rozdmuchem |
| Główne elementy | PLC, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, pompa |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Maszyna do formowania z rozdmuchiwaniem Jerry Can |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Silnik wytłaczarki | Silnik Siemens 30kw |
| Automatyczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Nieskomputeryzowane |
| System sterowania | PLC |
| Podstawowe składniki | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, przekładnia |
| Gwarancja czasu | 1 rok |
| Przetworzone z tworzywa sztucznego | ZWIERZĘ DOMOWE |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Formowanie przez rozdmuchiwanie z rozciąganiem |
| Podanie | Modele plastikowe, beczki na wodę, chłodziarka |
| Silnik | Siłownik |
| Sterowanie PLC | Japoński Mitsubishi |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Maksymalna objętość produktu | 30 litrów |
|---|---|
| Cykl suchy | 60 szt./wys. |
| Średnica śruby | 80 MM |
| Stosunek L/D śruby | 24 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 30 kW |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym usuwaniem fal |
|---|---|
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
|---|---|
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Umrzeć głową | Pojedyncza głowica lub podwójna głowica |
| Odpowiednie | Butelka 0 ~ 5L |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
| Max. Maks. Product Volume Objętość produktu | 120L |
|---|---|
| Cykl suchy | 360 szt./wys. |
| Średnica śruby | 100 mm |
| Stosunek L/D śruby | 28 L/D |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Max. Max. Product Volume Ilość produktu | 5L |
|---|---|
| Podanie | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
| Automatyczne rozbłyskiwanie | z automatycznym wypalaniem |
| System mocowania | Przełącz system mocowania typu |
| pleśń | Jedna wnęka lub dwie wnęki |