| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Numer stacji | Samotny |
| Moc napędu śrubowego | 75 KW |
| Siła zacisku | 800 kN |
| Uderzenie formy | 600-1500mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-250 l |
|---|---|
| średnica śruby | 120 mm |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 75 kW |
| Siła zaciskająca | 800 Kn |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Kontrola wychodząca wideo | Opatrzony |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Wniosek | Butelki, słoiki, kanistry, galony, pojemniki |
|---|---|
| Ciśnienie wody chłodzącej | 0,3 MPa |
| Ciśnienie nadmuchu | 0,6 mpa |
| Skok pleśni | 170-520 mm |
| Siła docisku | 80 zł |
| Moc grzewcza śruby (kW) | 6 kW |
|---|---|
| Rozmiar płyty formy (szerokość) (mm) | 290 mm |
| Zużycie powietrza (m³/mi | 0,6 m³/min |
| Gwarancja | Rok |
| Stacja | Stacja pojedyncza lub stacja podwójna |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Raport z testu maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Przetwarzanie tworzyw sztucznych | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Nazwa handlowa | DAWSON |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj formowania z rozdmuchiwaniem | Wytłaczanie z rozdmuchem |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Numer stacji | Pojedynczy |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Wideo-kontrola wychodząca | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Podstawowe komponenty | PLC, silnik, skrzynia biegów, silnik, przekładnia, pompa |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE, PP, PCV, PETG, ABS, EAV |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Numer stacji | Pojedynczy |
|---|---|
| średnica śruby | 100 MM |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Moc napędu śrubowego | 55 kw |
| Siła zaciskająca | 780 zł |
| Specyfikacja | ABLD100 |
|---|---|
| Udar formy | 550-1350mm |
| Odpowiednia objętość produktu | 100-120 L |
| Znak towarowy | Dawson |
| Numer stacji | Pojedynczy |